Wyjazdy zagraniczne

Projekt będzie dotyczył wielu aspektów funkcjonowania różnych krajów europejskich w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.
Uwaga!
Poszukujemy uczniów chętnych do przyjęcia u siebie kolegów z zagranicy!


Zapraszamy do pracy w projekcie!

Czytaj więcej

Dodatkowa oferta ze środków EFS

Uczniowie technikum będą uczestniczyć w seminariach z pracodawcami oraz skorzystają z dodatkowych zajęć w zakresie języka angielskiego zawodowego, komputerowego wspomagania firmy, obsługi kas fiskalnych, zakładania i prowadzenia własnej firmy oraz kursu operatora wózków jezdniowych.
Szkoła uzyska nowoczesne wyposażenie pracowni: ekonomiczno-rachunkowej, techniki biurowej, organizacji i prowadzenia sprzedaży, technologicznej oraz warsztatów szkolnych.

Zobacz więcej

Praktyki zagraniczne

Od września 2016 roku szkoła realizuje program praktyk zagranicznych dla uczniów Technikum w Niemczech i na Słowacji.

Relacja ze Słowacji
Relacja z Niemiec - Maj
Relacja z Niemiec - Październik

Strona projektu

II Podkarpacki Konkurs Turystyczny

Zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych do udziału w II edycji Podkarpackiego Konkursu Turystycznego.
Zgłoszenia przyjmowane są do 10 stycznia 2018, więcej szczegółów w regulaminie.

Regulamin

Junior Master of English

Zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych do udziału w VI edycji konkursu gramatyczno-leksykalnego języka angielskiego Junior Master of English.
Szczegóły w regulaminie.

Regulamin

Wojewódzki Konkurs Wiedzy

Zapraszamy wszystkich Gimnazjalistów do udziału w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy on-line "Jan Szczepanik - polski Edison i jego epoka".

Formularz zgłoszenia

Regulamin
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Klub Konsumentów

Fundusze Europejskie

 

YES

Szukaj

W dniu 14 grudnia, w naszej szkole ponownie odbyło się spotkanie grupy ChineseTalk. W związku ze zbliżającymi się Świętami, postanowiliśmy opowiedzieć naszym azjatyckim rówieśnikom o bożonarodzeniowych zwyczajach. Tradycyjnie zaprezentowaliśmy krótki pokaz slajdów, zawierający najważniejsze informacje. Zaprosiliśmy również przedstawicielki szkolnego chóru, które uświetniły naszą lekcję swoim występem. Wspólnie z nimi, zaśpiewaliśmy polskie kolędy. Chińscy uczniowie również przygotowali coś dla nas – opowiedzieli nam o obchodach noworocznych. Nowy Rok obchodzony jest w Chinach bardzo hucznie, budząc zainteresowanie całego świata. Po zapoznaniu się z prezentacjami, przyszedł czas na bezpośrednie rozmowy z naszymi partnerami. Po raz kolejny mieliśmy szansę na sprawdzenie naszych umiejętności językowych i pozbycie się bariery językowej! Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania.