Dodatkowa oferta ze środków EFS

Uczniowie technikum będą uczestniczyć w seminariach z pracodawcami oraz skorzystają z dodatkowych zajęć w zakresie języka angielskiego zawodowego, komputerowego wspomagania firmy, obsługi kas fiskalnych, zakładania i prowadzenia własnej firmy oraz kursu operatora wózków jezdniowych.
Szkoła uzyska nowoczesne wyposażenie pracowni: ekonomiczno-rachunkowej, techniki biurowej, organizacji i prowadzenia sprzedaży, technologicznej oraz warsztatów szkolnych.

Zobacz więcej

Praktyki zagraniczne

Od września 2016 roku szkoła realizuje program praktyk zagranicznych dla uczniów Technikum w Niemczech i na Słowacji.

Relacja ze Słowacji - Maj 2018
Relacja z Niemiec - Luty 2018
Relacja z Niemiec - Październik 2017
Relacja z Niemiec - Maj 2017
Relacja ze Słowacji - Maj 2017

Strona projektu

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Fundusze Europejskie

 

Szukaj

Jesteśmy po finale najstarszego konkursu poetyckiego w Polsce o tematyce religijnej. Inspiracją do jego organizacji była wizyta Papieża Jana Pawła II w Rzeszowie, w czerwcu 1991 roku. Uczestnicy reprezentują lirykę religijną, modlitwy, prozę i poezję szukającą sensu istnienia, a także rozważającą egzystencjalne dylematy człowieka. Finał Konkursu odbył się w dniu 8 grudnia 2017 r. w sali widowiskowej MGOK w Sędziszowie Małopolskim.

Nasza uczennica Katarzyna Stachurska z klasy 1 lob,  w kategorii poezja śpiewana utworem: ,,Oceany” z repertuaru zespołu Exodus 15  zajęła III miejsce w finale.

 GRATULUJEMY 

 

facebook_page_plugin