Praktyki zagraniczne

Od września 2016 roku szkoła realizuje program praktyk zagranicznych dla uczniów Technikum w Niemczech i na Słowacji.

Relacja z Niemiec - Luty 2018
Relacja z Niemiec - Październik 2017
Relacja z Niemiec - Maj 2017
Relacja ze Słowacji - Maj 2017

Strona projektu

Projekt będzie dotyczył wielu aspektów funkcjonowania różnych krajów europejskich w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.
Uwaga!
Poszukujemy uczniów chętnych do przyjęcia u siebie kolegów z zagranicy!

Zapraszamy do pracy w projekcie!

Dziękujemy za liczne prace plastyczne zgłoszone do konkursu pt. "Najpiękniejsza kartka okolicznościowa z tekstem  w języku obcym". Oto laureaci:
I MIEJSCE: Maria Kowalska (kl. 1 LO b) i Kornelia Zawada (kl. 2 TM)
II MIEJSCE: Justyna Urban (kl. 3 LO a) i  Justyna Wielgus (kl. 3 TH)
III MIEJSCE: Kamila Kostyrka (kl. 3 TO) i Katarzyna Misiołek (kl. 1 TH)
Wyróżnienia: Marcelina Bąk (kl. 4 TO), Aleksandra Brzana (kl. 3 LO c) i  Justyna Wielgus (kl. 3 TH)
Serdecznie gratulujemy!