W dniu 1 grudnia 2017r. na terenie naszej szkoły rozpoczął swoją działalność Klub Konsumentów. Partnerem szkoły w działalności tego Klubu jest Stowarzyszenie Rzeczników Konsumentów z siedzibą w Tarnowie, przy ul. Piłsudskiego 28a.

W ramach działalności Klubu prowadzone będą zajęcia z uczniami, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzą na temat praw konsumenta na rynku. Fachowych porad udzielał będzie Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta.

Opiekunem jest Pani Anna Karaś

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy.

www.rzecznicy.konsumentow.eu