Uczennica klasy 3 LO b, KINGA GUZIK wykazała się pasją, którą kiedyś zajmował się Jan Szczepanik - fotografią.
Zdobyła wyróżnienie w konkursie "Fotka z pogranicza" zorganizowanym przez Wyższą Szkołę Inżynieryjno-Ekonomiczą w Rzeszowie i jej słowackiego partnera Obcianske zdruzenie SPEKTRUM-VYCHOD.
Fotografia autorstwa Kingi, pt. "Inne spojrzenie", pomysłowa i oryginalna, znalazła się wśród sześciu (!) nagrodzonych prac, wybranych spośród kilkuset zdjęć nadesłanych przez 72 uczestników konkursu.
Uczennica otrzyma nagrodę, którą jest udział w profesjonalnym kursie fotograficznym. Jej praca zostanie również zaprezentowana na wystawie w Klubie Studenckim WSI-E oraz opublikowana w kalendarzu na 2018 r.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w opisywaniu świata przy pomocy obiektywu aparatu!
Opieka p. I. Jakubowicz