Z dumą i radością informujemy, że uczennice z klasy 1 LO b pod opieką p. Renaty Szuby w dniu 17 listopada 2017 roku wzięły udział w eliminacjach rejonowych XXVII Podkarpackiego Konkursu Poezji Religijnej: ,, Sędziszów Małopolski ” 2017. Eliminacje odbyły się w rymanowskim Domu Kultury ,,Sokół”. Rywalizacja była niełatwa, gdyż w konkursie brali udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z powiatów: krośnieńskiego, jasielskiego, bieszczadzkiego, leskiego, brzozowskiego i sanockiego. Naszą szkołę reprezentowały : Aleksandra Żebracka w kategorii recytacja, oraz w kategorii poezja śpiewana : Oliwia Lewandowska i Katarzyna Stachurska, które śpiewająco i z wielką klasą zakwalifikowały się do Finału Konkursu w Sędziszowie Małopolskim .

Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale.

Katecheci