Praktyki zagraniczne

Od września 2016 roku szkoła realizuje program praktyk zagranicznych dla uczniów Technikum w Niemczech i na Słowacji.

Relacja ze Słowacji - Maj 2018
Relacja z Niemiec - Luty 2018
Relacja z Niemiec - Październik 2017
Relacja z Niemiec - Maj 2017
Relacja ze Słowacji - Maj 2017

Strona projektu

Zapraszamy na III warsztaty fantastyki
Fantastycznie w Szczepaniku
czyli
SzczepaniCon
w dniu 17 listopada 2017 roku

Program warsztatów:

PRELEKCJE:

• FIZYKA W GWIEZDNYCH WOJNACH - GODZ. 900- PRELEGENT: ANDRZEJ ŚNIGÓRSKI
  • ZOMBIE - SURVIVAL GUIDE - GODZ. 1000- PRELEGENT: PIOTR DYMIŃSKI
  • GWIEZDNE WOJNY, CZYLI JAK TO JEST ZROBIONE - GODZ. 1100- PRELEGENT: DARTH VADER
  • BESTIARIUSZ SŁOWIAŃSKI - GODZ. 1200- PRELEGENT: ANTONI ŁĘTKOWSKI
  • DMITRIJ GŁUCHOWSKI, CZYLI ŚWIAT METRO - GODZ. 1300- PRELEGENT: ROBERT WALISZEWSKI

DODATKOWO:

• GAMES ROOM - miejsce, gdzie będzie można pograć w gry planszowe w każdym zakresie tematycznym
  • RETRO STREFA - miejsce, gdzie będzie można pograć na starszych konsolach: Commodore 64 i Pegasus, pobawić się VR oraz zagrać w Pokémon.