Wyjazdy zagraniczne

Projekt będzie dotyczył wielu aspektów funkcjonowania różnych krajów europejskich w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.
Uwaga!
Poszukujemy uczniów chętnych do przyjęcia u siebie kolegów z zagranicy!


Zapraszamy do pracy w projekcie!

Czytaj więcej

Dodatkowa oferta ze środków EFS

Uczniowie technikum będą uczestniczyć w seminariach z pracodawcami oraz skorzystają z dodatkowych zajęć w zakresie języka angielskiego zawodowego, komputerowego wspomagania firmy, obsługi kas fiskalnych, zakładania i prowadzenia własnej firmy oraz kursu operatora wózków jezdniowych.
Szkoła uzyska nowoczesne wyposażenie pracowni: ekonomiczno-rachunkowej, techniki biurowej, organizacji i prowadzenia sprzedaży, technologicznej oraz warsztatów szkolnych.

Zobacz więcej

Praktyki zagraniczne

Od września 2016 roku szkoła realizuje program praktyk zagranicznych dla uczniów Technikum w Niemczech i na Słowacji.

Relacja z Niemiec - Luty 2018
Relacja z Niemiec - Październik 2017
Relacja z Niemiec - Maj 2017
Relacja ze Słowacji - Maj 2017

Strona projektu
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Fundusze Europejskie

 

Szukaj

Uczniowie należący do kółka filmowego wzięli udział w międzyszkolnym konkursie filmowym organizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Krośnie. Nakręcili pod opieką Bogusławy Kopczyk dwa trailer booki, czyli filmowe zwiastuny książki, zachęcające do ich przeczytania. 23 października 2017 r. po spotkaniu z pisarzem Wojciechem Chmielarzem odbyło się wręczenie nagród. II miejce zdobyli Krzysztof Halerz z II LO ci Paulina Wasylik z II LO b za trailerbook „Ogniem i mieczem”, a III miejsce Patryk Dziwisz z II LO b i Weronika Pawlik z II LO c za trailerbook „Cudzoziemka”. Dyplomy, książki i kupony do empiku odebrał w imieniu grup z rąk autora kryminałów Krzysztof Halerz.

Opracowała B. Kopczyk

Galeria zdjęć

facebook_page_plugin