Wyjazdy zagraniczne

Projekt będzie dotyczył wielu aspektów funkcjonowania różnych krajów europejskich w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.
Uwaga!
Poszukujemy uczniów chętnych do przyjęcia u siebie kolegów z zagranicy!


Zapraszamy do pracy w projekcie!

Czytaj więcej

Dodatkowa oferta ze środków EFS

Uczniowie technikum będą uczestniczyć w seminariach z pracodawcami oraz skorzystają z dodatkowych zajęć w zakresie języka angielskiego zawodowego, komputerowego wspomagania firmy, obsługi kas fiskalnych, zakładania i prowadzenia własnej firmy oraz kursu operatora wózków jezdniowych.
Szkoła uzyska nowoczesne wyposażenie pracowni: ekonomiczno-rachunkowej, techniki biurowej, organizacji i prowadzenia sprzedaży, technologicznej oraz warsztatów szkolnych.

Zobacz więcej

Praktyki zagraniczne

Od września 2016 roku szkoła realizuje program praktyk zagranicznych dla uczniów Technikum w Niemczech i na Słowacji.

Relacja z Niemiec - Luty 2018
Relacja z Niemiec - Październik 2017
Relacja z Niemiec - Maj 2017
Relacja ze Słowacji - Maj 2017

Strona projektu
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Fundusze Europejskie

 

Szukaj

16 października 2017 r. klasy językowo – medialne I LO c z wychowawcą Stanisławem Nowakiem i klasa II LO c z wychowawczynią Bogusławą Kopczyk zwiedziły TVP w Rzeszowie. Młodzież zobaczyła archiwum i wysłuchała zabawnych historyjek oraz zapoznała się z pracą montażystów. Dużo czasu zajęło zwiedzanie studia nagrań, ponieważ każdy chciał mieć zdjęcie przy konsoli i przy kamerze. Uczniowie obejrzeli też film o historii telewizji Rzeszów i film dokumentalny „Podkarpackie żubry”.

Opracowała B. Kopczyk.

Galeria zdjęć

facebook_page_plugin