Dodatkowa oferta ze środków EFS

Uczniowie technikum będą uczestniczyć w seminariach z pracodawcami oraz skorzystają z dodatkowych zajęć w zakresie języka angielskiego zawodowego, komputerowego wspomagania firmy, obsługi kas fiskalnych, zakładania i prowadzenia własnej firmy oraz kursu operatora wózków jezdniowych.
Szkoła uzyska nowoczesne wyposażenie pracowni: ekonomiczno-rachunkowej, techniki biurowej, organizacji i prowadzenia sprzedaży, technologicznej oraz warsztatów szkolnych.

Zobacz więcej

Praktyki zagraniczne

Od września 2016 roku szkoła realizuje program praktyk zagranicznych dla uczniów Technikum w Niemczech i na Słowacji.

Relacja ze Słowacji - Maj 2018
Relacja z Niemiec - Luty 2018
Relacja z Niemiec - Październik 2017
Relacja z Niemiec - Maj 2017
Relacja ze Słowacji - Maj 2017

Strona projektu

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Fundusze Europejskie

 

Szukaj

Klasy językowo - medialne  I LO c i II LO c rozpoczęły udział w projekcie Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej organizowanym  w Art – Kinie w Krośnie. Pierwsza projekcja filmu „Wykręt” wzbudziła wielkie emocje. Historia dwóch braci, którzy stanęli przed trudnym wyborem obrony dziewczyny w pociągu, oparta była na autentycznym wydarzeniu. Po filmie odbyły się warsztaty i dyskusja. Każdy miesiąc  to kolejny nowy problematyczny film.

Opracowała B. Kopczyk.

Galeria zdjęć

facebook_page_plugin