Praktyki zagraniczne

Od września 2016 roku szkoła realizuje program praktyk zagranicznych dla uczniów Technikum w Niemczech i na Słowacji.

Relacja ze Słowacji - Maj 2018
Relacja z Niemiec - Luty 2018
Relacja z Niemiec - Październik 2017
Relacja z Niemiec - Maj 2017
Relacja ze Słowacji - Maj 2017

Strona projektu

Klasa II LO c pod opieką Bogusławy Kopczyk zwiedzała Muzeum Podkarpackie w Krośnie w ramach Dnia Otwartego. Uczniowie zapoznali się z historią miasta i naszego regionu, zobaczyli piękną kolekcję lamp naftowych. Z uwagą wysłuchali też rodzeństwa Oświęcimów. Dużo radości sprawił im pobyt w sali gier i zabaw, gdzie rozwiązywali krzyżówki i kalambury.