Dodatkowa oferta ze środków EFS

Uczniowie technikum będą uczestniczyć w seminariach z pracodawcami oraz skorzystają z dodatkowych zajęć w zakresie języka angielskiego zawodowego, komputerowego wspomagania firmy, obsługi kas fiskalnych, zakładania i prowadzenia własnej firmy oraz kursu operatora wózków jezdniowych.
Szkoła uzyska nowoczesne wyposażenie pracowni: ekonomiczno-rachunkowej, techniki biurowej, organizacji i prowadzenia sprzedaży, technologicznej oraz warsztatów szkolnych.

Zobacz więcej

Praktyki zagraniczne

Od września 2016 roku szkoła realizuje program praktyk zagranicznych dla uczniów Technikum w Niemczech i na Słowacji.

Relacja ze Słowacji - Maj 2018
Relacja z Niemiec - Luty 2018
Relacja z Niemiec - Październik 2017
Relacja z Niemiec - Maj 2017
Relacja ze Słowacji - Maj 2017

Strona projektu

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Fundusze Europejskie

 

Szukaj

W dniu 26 września grupa uczniów z naszej szkoły (fakultet humanistyczny) pod opieką p. Katarzyny Uklei wyruszyła na wycieczkę przedmiotową, która miała na celu udział w grze miejskiej "Wszystkie drogi prowadzą do biblioteki". Konkurs został zorganizowany przez Krośnieńską Bibliotekę Publiczną. Uczestnicy mieli za zadanie przejść ulicami Krosna, poznać ważne dla historii miasta miejsca oraz odnaleźć odpowiedzi na zagadki przygotowane przez organizatora.

Uczeń klasy 3 LO a Krystian Zięba został laureatem konkursu. W dniu 23 października podczas spotkania z autorem kryminałów Wojciechem Chmielarzem odebrał dyplom oraz nagrodę. Gratulujemy!

Galeria

facebook_page_plugin