Praktyki zagraniczne

Od września 2016 roku szkoła realizuje program praktyk zagranicznych dla uczniów Technikum w Niemczech i na Słowacji.

Relacja ze Słowacji - Maj 2018
Relacja z Niemiec - Luty 2018
Relacja z Niemiec - Październik 2017
Relacja z Niemiec - Maj 2017
Relacja ze Słowacji - Maj 2017

Strona projektu

W dniu 26 września grupa uczniów z naszej szkoły (fakultet humanistyczny) pod opieką p. Katarzyny Uklei wyruszyła na wycieczkę przedmiotową, która miała na celu udział w grze miejskiej "Wszystkie drogi prowadzą do biblioteki". Konkurs został zorganizowany przez Krośnieńską Bibliotekę Publiczną. Uczestnicy mieli za zadanie przejść ulicami Krosna, poznać ważne dla historii miasta miejsca oraz odnaleźć odpowiedzi na zagadki przygotowane przez organizatora.

Uczeń klasy 3 LO a Krystian Zięba został laureatem konkursu. W dniu 23 października podczas spotkania z autorem kryminałów Wojciechem Chmielarzem odebrał dyplom oraz nagrodę. Gratulujemy!