Praktyki zagraniczne

Od września 2016 roku szkoła realizuje program praktyk zagranicznych dla uczniów Technikum w Niemczech i na Słowacji.

Relacja ze Słowacji - Maj 2018
Relacja z Niemiec - Luty 2018
Relacja z Niemiec - Październik 2017
Relacja z Niemiec - Maj 2017
Relacja ze Słowacji - Maj 2017

Strona projektu

Zrób zdjęcie ciekawego miejsca z terenu pogranicza polsko-słowackiego, które zachęci młodych ludzi do aktywnego i kreatywnego spędzania wolnego czasu.
Organizatorem konkursu są: Wyższa Szkoła Inżynieryjno-Ekonomiczna w Rzeszowie oraz jej partner słowacki Obcianskie Zdruzenie Spektrum-Vychod.
Czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe, kurs fotografii, udział w wystawie i publikacja zdjęć w kalendarzu konkursowym.
Szczegółowe informacje i regulamin konkursu: www.nowywymiaredu.wsie.edu.pl/pl/konkurs-fotograficzny

Zgłoszenia: do p. Ireny Jakubowicz