Wyjazdy zagraniczne

Projekt będzie dotyczył wielu aspektów funkcjonowania różnych krajów europejskich w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.
Uwaga!
Poszukujemy uczniów chętnych do przyjęcia u siebie kolegów z zagranicy!


Zapraszamy do pracy w projekcie!

Czytaj więcej

Dodatkowa oferta ze środków EFS

Uczniowie technikum będą uczestniczyć w seminariach z pracodawcami oraz skorzystają z dodatkowych zajęć w zakresie języka angielskiego zawodowego, komputerowego wspomagania firmy, obsługi kas fiskalnych, zakładania i prowadzenia własnej firmy oraz kursu operatora wózków jezdniowych.
Szkoła uzyska nowoczesne wyposażenie pracowni: ekonomiczno-rachunkowej, techniki biurowej, organizacji i prowadzenia sprzedaży, technologicznej oraz warsztatów szkolnych.

Zobacz więcej

Praktyki zagraniczne

Od września 2016 roku szkoła realizuje program praktyk zagranicznych dla uczniów Technikum w Niemczech i na Słowacji.

Relacja ze Słowacji
Relacja z Niemiec - Maj
Relacja z Niemiec - Październik

Strona projektu

Junior Master of English

Zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych do udziału w VI edycji konkursu gramatyczno-leksykalnego języka angielskiego Junior Master of English.
Szczegóły w regulaminie.

Regulamin

Wojewódzki Konkurs Wiedzy

Zapraszamy wszystkich Gimnazjalistów do udziału w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy on-line "Jan Szczepanik - polski Edison i jego epoka".

Formularz zgłoszenia

Regulamin
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Wpółpraca:Fundusze Europejskie

 

Szukaj

                W dniu 10.10.2017 uczniowie klasy 2 Te wraz z opiekunami p. Sabiną Szajna-Kuck i p. Andrzejem Rosenbaiger uczestniczyli w wycieczce przedmiotowej do Oddziału Podkarpackiego Banku Spółdzielczego z siedzibą w Krośnie, przy ulicy Tysiąclecia 3. Wycieczka została zorganizowana w celu poszerzenia i praktycznej weryfikacji wiadomości  zdobytych na lekcjach z przedmiotów Podstawy przedsiębiorczości i Działalność przedsiębiorstwa.
W Oddziale Banku PBS, którego odnowiona siedziba i nowoczesne wyposażenie zrobiły na uczniach duże wrażenie, czekały na nas ciekawe prelekcje przygotowane przez Dyrektora oraz pracowników Banku. W przystępny, ale jednocześnie wyczerpujący sposób zostały nam zaprezentowane: historia pieniądza, zasady prowadzenia rozliczeń bankowych oraz rodzaje i sposób obsługi rachunków będących w ofercie Banku. Z dużym zainteresowaniem uczniowie wysłuchali informacji dotyczących bankowości elektronicznej, mieli możliwość praktycznej obsługi bankomatu i wpłatomatu, ale największe wrażenie zrobiła na nich usługa bankowości biometrycznej, nowości wśród usług bankowych – Bank PBS jest prekursorem w jej wprowadzeniu na polski rynek.
Nasz pobyt w Banku zakończyło obejrzenie mini -wystawy eksponatów pt. „Bankowość dawniej”.
Dziękując Dyrekcji Banku i pracownikom za poświecony czas, z nowo zdobytymi informacjami oraz pamiątkowymi gadżetami powróciliśmy do szkoły.

Opracowała S. Szajna-Kuck


facebook_page_plugin