Miła atmosfera, pobyt w ośrodku to przyjemność. Przyjemnie spędzamy czas z innymi grupami, spędzając długie wieczory w klubie znajdującym się na terenie ośrodka śmiejąc się
i rozmawiając oraz świetnie się bawiąc. Codziennie każdy z nas poznaje się coraz bliżej i nic nie powoduje między nami kłótni. Rozmawiamy ze sobą, a jak ktoś jest w potrzebie to wszyscy wspieramy się i wierzymy w dobre zakończenie. Każdy nowy dzień przynosi nowe wrażenia,  znamy się coraz lepiej oraz jesteśmy bardzo szczęśliwi. Nie pozwalamy, żeby nasi Wychowawcy byli nami zawiedzeni, chcemy żeby byli z nas dumni. Codziennie o stałych godzinach mamy pyszne posiłki, a panie kucharki miło uśmiechają się do nas z pozdrowieniami.

Na praktykę dojeżdżamy samodzielnie pociągiem i tramwajem. Jest to bardzo punktualny
i  wygodny środek transportu, wszyscy są zadowoleni. Na praktykach uczymy się nowych pojęć związanych z naszymi zawodami.  Klasa ekonomiczna zapoznaje się z nowymi oprogramowaniami księgowymi, a handlowcy doświadczają trudów pracy w swoim zawodzie.

Mimo tęsknoty za domem cieszymy się, że możemy tutaj być. Chcemy skorzystać z tego wyjazdu jak najwięcej.

facebook_page_plugin