Projekt będzie dotyczył wielu aspektów funkcjonowania różnych krajów europejskich w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.
Uwaga!
Poszukujemy uczniów chętnych do przyjęcia u siebie kolegów z zagranicy!

Zapraszamy do pracy w projekcie!

Praktyki zagraniczne

Od września 2016 roku szkoła realizuje program praktyk zagranicznych dla uczniów Technikum w Niemczech i na Słowacji.

Relacja ze Słowacji
Relacja z Niemiec - Maj
Relacja z Niemiec - Październik

Strona projektu

YES

W dniu 4 października 2017 r. odbyły się zawody I stopnia (szkolne) X Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej.

2 uczniów z klasy IV technik spedytor,  5 uczniów z klasy III technik spedytor  oraz 4 uczennice z klasy II technik spedytor  o godzinie 11.00 rozpoczęło rozwiązywanie testu z zakresu transportu, spedycji i logistyki, który zawierał 25 pytań jednokrotnego wyboru.

Na wyniki musimy poczekać do 27 października 2017 r.

Uczestnikom życzymy jak najwyższych wyników i  zakwalifikowania się do kolejnego etapu Olimpiady.

Opiekun Olimpiady: p. A. Karaś