Praktyki zagraniczne

Od września 2016 roku szkoła realizuje program praktyk zagranicznych dla uczniów Technikum w Niemczech i na Słowacji.

Relacja ze Słowacji - Maj 2018
Relacja z Niemiec - Luty 2018
Relacja z Niemiec - Październik 2017
Relacja z Niemiec - Maj 2017
Relacja ze Słowacji - Maj 2017

Strona projektu

Weź udział w V OLIMPIADZIE WIEDZY O TURYSTYCE czekają na Ciebie atrakcyjne nagrody!!!
Finaliści zwolnieni są z etapu pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje T.13 i T.14 w zawodzie technik obsługi turystycznej.
Etap szkolny  18 października 2017 r w sali B3, godz. 11.25 (l.5)

Zgłoszenia do 16 października u p. Angeliki Majkut i p. B. Madejskiej

Więcej informacji na stronie: turyzm.edu.pl/olimpiada.php