Projekt będzie dotyczył wielu aspektów funkcjonowania różnych krajów europejskich w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.
Uwaga!
Poszukujemy uczniów chętnych do przyjęcia u siebie kolegów z zagranicy!

Zapraszamy do pracy w projekcie!

Praktyki zagraniczne

Od września 2016 roku szkoła realizuje program praktyk zagranicznych dla uczniów Technikum w Niemczech i na Słowacji.

Relacja ze Słowacji
Relacja z Niemiec - Maj
Relacja z Niemiec - Październik

Strona projektu

YES

Weź udział w V OLIMPIADZIE WIEDZY O TURYSTYCE czekają na Ciebie atrakcyjne nagrody!!!
Finaliści zwolnieni są z etapu pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje T.13 i T.14 w zawodzie technik obsługi turystycznej.
Etap szkolny  18 października 2017 r w sali B3, godz. 11.25 (l.5)

Zgłoszenia do 16 października u p. Angeliki Majkut i p. B. Madejskiej

Więcej informacji na stronie: turyzm.edu.pl/olimpiada.php