Najważniejsze święto miłośników i osób ze środowiska branży Turystycznej obchodzili również uczniowie "Szczepanika". W tym dniu tj. 27 września odbył się Konkurs Piosenki Turystycznej oraz Globalny Test Wiedzy o Turystyce.

W pierwszym z konkursie laureatami została grupa klasy 2TT w składzie: Paulina Sudoł, Aleksandra Ziemiańska, Magdalena Wierdak, Kinga Soboń oraz Faustyna Krauz.

Globalny Test Wiedzy o Turystyce wyłonił Szkolnego Experta Turystyki 2017, którym został Kacper Wal - uczeń klasy 4TT.

Gratulujemy.
Organizatorami imprezy były: p.Angelika Majkut, p. Anna Pelc, p. Beata Madejska.