Projekt będzie dotyczył wielu aspektów funkcjonowania różnych krajów europejskich w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.
Uwaga!
Poszukujemy uczniów chętnych do przyjęcia u siebie kolegów z zagranicy!

Zapraszamy do pracy w projekcie!

Praktyki zagraniczne

Od września 2016 roku szkoła realizuje program praktyk zagranicznych dla uczniów Technikum w Niemczech i na Słowacji.

Relacja ze Słowacji
Relacja z Niemiec - Maj
Relacja z Niemiec - Październik

Strona projektu

Junior Master of English

Zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych do udziału w VI edycji konkursu gramatyczno-leksykalnego języka angielskiego Junior Master of English.
Szczegóły w regulaminie.

Wojewódzki Konkurs Wiedzy

Zapraszamy wszystkich Gimnazjalistów do udziału w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy on-line "Jan Szczepanik - polski Edison i jego epoka".

Formularz zgłoszenia

Wpółpraca:

W dniu jutrzejszym tj. 27 września w szkole odbędą się konkursy związane z obchodami Światowego Dnia Turystyki.

Rozstrzygnięcie Konkursu na piosenkę turystyczną odbędzie się w sali A21 o godz. 8:50 - opiekun p. Anna Pelc.

Konkurs na Najlepszy strój turystyczny na wycieczkę w Bieszczady odbędzie się w sali A21 o godz. 10:35 - opiekun p. Ewa Kłos.

Globalny Test Wiedzy o Turystyce rozpocznie się w sali A19 o godz. 11:25 - opiekun p. Beata Madejska.

Zapraszamy.