W związku ze zbliżającym się dużymi krokami Światowym Dniem Turystyki 27 września 2017r. (środa) zapraszamy zainteresowanych uczniów do udziału w konkursach i quizach.
Tego dnia odbędą się:

1.  "Globalny Test Wiedzy o Turystyce", który wyłoni Szkolnego Experta Turystyki 2017r. /zgłoszenia do 25 września 2017r. u p. Beaty Madejskiej/
  2. "Konkurs na piosenkę turystyczną" nagraną indywidualnie lub grupowo /film z nagraną piosenką należy dostarczyć do 27 września 2017r. do godz. 8:15 do p. Anny Pelc/
  3. "Najlepszy strój turystyczny na wycieczkę w Bieszczady" /prezentacja w Światowym Dniu Turystyki, zgłoszenia do 25 września 2017r. u p. Angeliki Majkut/

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!
Zapraszamy.