Zapraszamy uczniów klas gimnazjalnych
oraz ostatnich klas szkół podstawowych
na III warsztaty fantastyki
SzczepaniCon.

Projekt będzie dotyczył wielu aspektów funkcjonowania różnych krajów europejskich w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.
Wkrótce, w listopadzie br, pierwszy wyjazd zagraniczny - na Węgry.

Zapraszamy do pracy w projekcie!

Praktyki zagraniczne

Od września 2016 roku szkoła realizuje program praktyk zagranicznych dla uczniów Technikum w Niemczech i na Słowacji.

Relacja ze Słowacji
Relacja z Niemiec - Maj
Relacja z Niemiec - Październik

Strona projektu

Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w Olimpiadzie Wiedzy Ekonomicznej.

Hasło przewodnie bieżącej edycji brzmi „Wyzwania współczesnego rynku pracy”.

Szczegółowe informacje na temat tegorocznych zawodów znajdują się w "Informatorze o XXXI Olimpiadzie Wiedzy Ekonomicznej". Wersję elektroniczną można pobrać ze strony internetowej Olimpiady, która znajduje się pod adresem: owe.pte.pl > zakładka „Bieżąca edycja” (link bezpośredni do pliku: http://owe.pte.pl//upload/files/informatory/xxxiolimpiadainformator.pdf

Chęć udziału można zgłaszać do 29 września 2017 roku u pani Anny Karaś

I etap szkolny odbędzie się 8 listopada 2017 roku

Zachęcam do udziału i spróbowania swoich sił.