Projekt będzie dotyczył wielu aspektów funkcjonowania różnych krajów europejskich w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.
Uwaga!
Poszukujemy uczniów chętnych do przyjęcia u siebie kolegów z zagranicy!

Zapraszamy do pracy w projekcie!

Praktyki zagraniczne

Od września 2016 roku szkoła realizuje program praktyk zagranicznych dla uczniów Technikum w Niemczech i na Słowacji.

Relacja ze Słowacji
Relacja z Niemiec - Maj
Relacja z Niemiec - Październik

Strona projektu

II Podkarpacki Konkurs Turystyczny

Zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych do udziału w II edycji Podkarpackiego Konkursu Turystycznego.
Zgłoszenia przyjmowane są do 10 stycznia 2018, więcej szczegółów w regulaminie.

Junior Master of English

Zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych do udziału w VI edycji konkursu gramatyczno-leksykalnego języka angielskiego Junior Master of English.
Szczegóły w regulaminie.

Wojewódzki Konkurs Wiedzy

Zapraszamy wszystkich Gimnazjalistów do udziału w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy on-line "Jan Szczepanik - polski Edison i jego epoka".

Formularz zgłoszenia

Klub Konsumentów

YES

W dniu 4 września odbyła się uroczystość inauguracji nowego roku szkolnego 2017/18. W uroczystości wziął udział m. in. Wiceprezydent Miasta Krosna - Pan Bronisław Baran, Dyrektor Firmy PanPolski - Pan Witalij Czuchmanenko.

Okazją do tak uroczystej inauguracji było rozpoczęcie nauki w naszej szkole przez 4 uczennice z Ukrainy. Szkoła tym samym uzyskała nowy - międzynarodowy - wymiar swojej pracy. Jest to bez wątpienia ważny moment w historii szkoły.

W swoim wystąpieniu podkreślił to Pan Wiceprezydent, który dodatkowo m. in. pogratulował uczniom szkoły wspaniałej postawy i wyróżniania się w pracy charytatywnej.

Artykuł opisujący to wydarzenie zamieszczono też na stronie internetowej Urzędu Miasta Krosna.

W nowym roku Dyrekcja Szkoły życzy wszystkim uczniom najwyższych osiągnięć i pełnej satysfakcji z nauki.