Zapraszamy uczniów klas gimnazjalnych
oraz ostatnich klas szkół podstawowych
na III warsztaty fantastyki
SzczepaniCon.

Projekt będzie dotyczył wielu aspektów funkcjonowania różnych krajów europejskich w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.
Wkrótce, w listopadzie br, pierwszy wyjazd zagraniczny - na Węgry.

Zapraszamy do pracy w projekcie!

Praktyki zagraniczne

Od września 2016 roku szkoła realizuje program praktyk zagranicznych dla uczniów Technikum w Niemczech i na Słowacji.

Relacja ze Słowacji
Relacja z Niemiec - Maj
Relacja z Niemiec - Październik

Strona projektu

W dniu 4 września odbyła się uroczystość inauguracji nowego roku szkolnego 2017/18. W uroczystości wziął udział m. in. Wiceprezydent Miasta Krosna - Pan Bronisław Baran, Dyrektor Firmy PanPolski - Pan Witalij Czuchmanenko.

Okazją do tak uroczystej inauguracji było rozpoczęcie nauki w naszej szkole przez 4 uczennice z Ukrainy. Szkoła tym samym uzyskała nowy - międzynarodowy - wymiar swojej pracy. Jest to bez wątpienia ważny moment w historii szkoły.

W swoim wystąpieniu podkreślił to Pan Wiceprezydent, który dodatkowo m. in. pogratulował uczniom szkoły wspaniałej postawy i wyróżniania się w pracy charytatywnej.

Artykuł opisujący to wydarzenie zamieszczono też na stronie internetowej Urzędu Miasta Krosna.

W nowym roku Dyrekcja Szkoły życzy wszystkim uczniom najwyższych osiągnięć i pełnej satysfakcji z nauki.