Dodatkowa oferta ze środków EFS

Uczniowie technikum będą uczestniczyć w seminariach z pracodawcami oraz skorzystają z dodatkowych zajęć w zakresie języka angielskiego zawodowego, komputerowego wspomagania firmy, obsługi kas fiskalnych, zakładania i prowadzenia własnej firmy oraz kursu operatora wózków jezdniowych.
Szkoła uzyska nowoczesne wyposażenie pracowni: ekonomiczno-rachunkowej, techniki biurowej, organizacji i prowadzenia sprzedaży, technologicznej oraz warsztatów szkolnych.

Zobacz więcej

Praktyki zagraniczne

Od września 2016 roku szkoła realizuje program praktyk zagranicznych dla uczniów Technikum w Niemczech i na Słowacji.

Relacja ze Słowacji - Maj 2018
Relacja z Niemiec - Luty 2018
Relacja z Niemiec - Październik 2017
Relacja z Niemiec - Maj 2017
Relacja ze Słowacji - Maj 2017

Strona projektu

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Fundusze Europejskie

 

Szukaj

W dniu 4 września odbyła się uroczystość inauguracji nowego roku szkolnego 2017/18. W uroczystości wziął udział m. in. Wiceprezydent Miasta Krosna - Pan Bronisław Baran, Dyrektor Firmy PanPolski - Pan Witalij Czuchmanenko.

Okazją do tak uroczystej inauguracji było rozpoczęcie nauki w naszej szkole przez 4 uczennice z Ukrainy. Szkoła tym samym uzyskała nowy - międzynarodowy - wymiar swojej pracy. Jest to bez wątpienia ważny moment w historii szkoły.

W swoim wystąpieniu podkreślił to Pan Wiceprezydent, który dodatkowo m. in. pogratulował uczniom szkoły wspaniałej postawy i wyróżniania się w pracy charytatywnej.

Artykuł opisujący to wydarzenie zamieszczono też na stronie internetowej Urzędu Miasta Krosna.

W nowym roku Dyrekcja Szkoły życzy wszystkim uczniom najwyższych osiągnięć i pełnej satysfakcji z nauki.

facebook_page_plugin