Projekt będzie dotyczył wielu aspektów funkcjonowania różnych krajów europejskich w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.
Wkrótce, w listopadzie br, pierwszy wyjazd zagraniczny - na Węgry.

Zapraszamy do pracy w projekcie!

Praktyki zagraniczne

Od września 2016 roku szkoła realizuje program praktyk zagranicznych dla uczniów Technikum w Niemczech i na Słowacji.

Relacja ze Słowacji

Relacja z Niemiec

Strona projektu

Po dokonaniu rekrutacji pozostają jeszcze wolne miejsca w następujących oddziałach:

- w V Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Szczepanika:

- profil humanistyczno-prawniczy - 2 miejsca

- profil humanistyczno-artystyczny - 4 miejsca

- profil językowo-medialny - 3 miejsca

- profil promedyczny - 3 miejsca

- profil mundurowy - 1 miejsce

- w Technikum Nr 1 im. Jana Szczepanika:

- technik handlowiec - 3 miejsca