Wyjazdy zagraniczne

Projekt będzie dotyczył wielu aspektów funkcjonowania różnych krajów europejskich w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.
Uwaga!
Poszukujemy uczniów chętnych do przyjęcia u siebie kolegów z zagranicy!


Zapraszamy do pracy w projekcie!

Czytaj więcej

Dodatkowa oferta ze środków EFS

Uczniowie technikum będą uczestniczyć w seminariach z pracodawcami oraz skorzystają z dodatkowych zajęć w zakresie języka angielskiego zawodowego, komputerowego wspomagania firmy, obsługi kas fiskalnych, zakładania i prowadzenia własnej firmy oraz kursu operatora wózków jezdniowych.
Szkoła uzyska nowoczesne wyposażenie pracowni: ekonomiczno-rachunkowej, techniki biurowej, organizacji i prowadzenia sprzedaży, technologicznej oraz warsztatów szkolnych.

Zobacz więcej

Praktyki zagraniczne

Od września 2016 roku szkoła realizuje program praktyk zagranicznych dla uczniów Technikum w Niemczech i na Słowacji.

Relacja ze Słowacji
Relacja z Niemiec - Maj
Relacja z Niemiec - Październik

Strona projektu

II Podkarpacki Konkurs Turystyczny

Zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych do udziału w II edycji Podkarpackiego Konkursu Turystycznego.
Zgłoszenia przyjmowane są do 10 stycznia 2018, więcej szczegółów w regulaminie.

Regulamin

Junior Master of English

Zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych do udziału w VI edycji konkursu gramatyczno-leksykalnego języka angielskiego Junior Master of English.
Szczegóły w regulaminie.

Regulamin

Wojewódzki Konkurs Wiedzy

Zapraszamy wszystkich Gimnazjalistów do udziału w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy on-line "Jan Szczepanik - polski Edison i jego epoka".

Formularz zgłoszenia

Regulamin
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Klub Konsumentów

Fundusze Europejskie

 

YES

Szukaj

Od 7 do 9 czerwca 2017r. w miejscowości Rawa Mazowiecka odbyły się z udziałem reprezentacji naszej szkoły Mistrzostwa Polski Szkolnych Związków Sportowych Szkół Ponadgimnazjalnych tzw. „Licealiada” w Tenisie Stołowym. Hala sportowa „Tatar” pomieściła w sumie 26 drużyn reprezentujących swoje województwa z podziałem na 15 ekip żeńskich i 11 drużyn męskich. W grupie rywalek naszych dziewcząt czyli Patrycji Juchy – uczennicy klasy 3 LO d i  Katarzyny Kuligi – uczennicy klasy 2 LO e znalazły się  drużyny z ZS Nr 4 we Wrocławiu, ZSZ Nr 1 i II LO we Włodawie, ZS w Kostrzyniu n/Odrą, CKZiU w Międzyrzeczu, ZSO w Strzelcach Opolskich, I LO w Tychach, CEE-H w Tarnowskich Górach, ZSP Nr 5 w Łopusznie, ZS w Mogilnie, ZS Nr 2 w Działdowie, I LO w Lesznie, ZSP w Gryficach, III LO w Piotrkowie Trybunalskim oraz ZSO w Rawie Mazowieckiej. Dziewczęta zostały rozstawione według klasyfikacji uzyskanych punktów w rozgrywkach  GP Polski i nasza ekipa zajęła w tej punktacji dziewiątą lokatę. Nie mieliśmy szczęścia w tym losowaniu ponieważ trafiliśmy na drużynę z miejsca 1 i 8. Obie reprezentacje szkół -wyżej rozstawione w rankingu były dla Patrycji i Katarzyny nie lada wyzwaniem. Rywalki okazały się bardzo wymagające. Pierwszy mecz dziewczęta przegrały z Rawą Mazowiecką,  jak się później okazało z drużyną, która wygrała ostatecznie turniej uzyskując tytuł Mistrza Polski. Drugie spotkanie było bardzo ważne bo dawało przepustkę do gry w pierwszej ósemce. Dziewczyny skupione na wyniku pokonały wyżej od siebie sklasyfikowaną drużynę z Włodawy. Dzięki temu zwycięstwu znalazły się w pierwszej ósemce mistrzostw. W ćwierćfinałach  krośnianki musiały grać z pierwszą drużyną grupy III. To miejsce zajęła ekipa z Piotrkowa Trybunalskiego, która okazała się w bezpośredniej rywalizacji  lepsza sportowo. Ta porażka zmusiła nas do rywalizacji o miejsce 5-8. Tutaj, rzutem na taśmę ekipa ze Strzelc Opolskich wygrywając  z nami 3-2 uplasowała się na miejscu 5, a Katarzyna i Patrycja pokonując drużynę dziewcząt  z Działdowa zajęły ostatecznie 7 miejsce. Trzeba przyznać że poziom rozgrywek w stosunku do roku poprzedniego był wyższy. Tę różnice zauważyły same dziewczęta, które wywalczyły możliwość udziały w tych prestiżowych rozgrywkach najwyższego stopnia dwa lata z rzędu. Serdecznie gratulujemy osiągnięcia 7 miejsca w finale Ogólnopolskiej Licealiady Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym dziewcząt. Pozdrawiamy  absolwentkę naszej szkoły Patrycję Juchę a Katarzynie Kulidze życzymy  dalszych sukcesów na wysokim poziomie rywalizacji.

Opiekun Dariusz Niepokój.