W ramach tegorocznego Dnia Patrona zorganizowany będzie konkurs wiedzy o Janie Szczepaniku. Zapraszamy wszystkich wyznaczonych do udziału w konkursie reprezentantów klas pierwszych 18 kwietnia 2018 r. (środa)  na godzinę 940 do sali A17. Jako widzów przebiegu konkursu i towarzyszącej akademii zapraszamy członków samorządów klas pierwszych oraz samorząd szkolny. Tego dnia przypada rocznica śmierci Jana Szczepanika.

Zapraszamy klasy z nauczycielami uczącymi na tej lekcji (szczególnie klasy pierwsze) do udziału w wideokonferencji, która będzie miała formę relacji z przebiegu konkursu, połączonego z krótka akademią. Nauczyciel uczący podejmuje decyzje o uruchomieniu transmisji.

Transmisję rozpoczynamy o godz. 940 (lekcja 4) dnia 18 kwietnia 2018 r. (środa) i ma trwać jedną godzinę lekcyjną. Dostęp do transmisji będzie możliwy przez uruchomienie odtwarzacza umieszczonego poniżej. Po uruchomieniu strzałki "start" należy włączyć "pełny ekran" (prawy dolny róg). Oglądającym życzymy miłych wrażeń, a uczestnikom konkursu - powodzenia.

Bogusława Kopczyk i Anna Zając