28 maja 2017 roku o godz. 400 grupa 10 uczniów klasy 3 TE i 8 uczniów klasy 3 TH wraz z dwiema nauczycielkami wyjedzie na drugą z pięciu praktyk zagranicznych w ramach realizacji projektu „Po doświadczenie na europejski rynek pracy!”.

Praktyka zawodowa dla uczniów zorganizowana będzie we współpracy z VITALIS Betreuungsgesellschaft für Modellprojekte mbH w Schkeuditz w Niemczech. Uczniowie zajęcia rozpoczną 29 maja a zakończą 23 czerwca 2017 roku. O tym jak będzie przebiegała ich praktyka i jakie będą ich wrażenia będziemy informować na bieżąco na podstawie otrzymywanych od nich relacji.