Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie zaprasza wszystkich Gimnazjalistów z terenu województwa podkarpackiego do udziału w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy „Jan Szczepanik - polski Edison”.  Celem konkursu jest popularyzowanie wiedzy o słynnym wynalazcy i patronie naszej szkoły, związanym z Krosnem i jego okolicami oraz Przemyślem i Tarnowem. Miejsca 1-3 są punktowane przy rekrutacji do szkoły ponadgimnazjalnej.

Warunkiem udziału w etapie finałowym konkursu, który planujemy na 1 czerwca  2017 roku  jest rozwiązanie quizu on-line w dniu 22 maja 2017 roku (poniedziałek) w godzinach od 17.00 do 20.00. Quiz będą mogły rozwiązać tylko te osoby, które wcześniej uzyskają dostęp do platformy konkursu. W tym celu najpóźniej do 12 maja 2017 roku należy zgłosić chęć udziału w konkursie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. podając w temacie e-mail koniecznie: „Wojewódzki konkurs o Szczepaniku”, a w treści następujące dane:

- imię i nazwisko,  e-mail (czytelnie) oraz klasę ucznia/uczniów,
- nazwę, adres i telefon szkoły,
- imię i nazwisko nauczyciela – opiekuna.

Uczeń tylko jeden raz może podejść do rozwiązania quizu i ma na to 10 minut od momentu rozpoczęcia. Do finału zakwalifikuje się 15 uczniów z największą liczbą punktów.

Pobierz szczegółowy regulamin (m.in. wzór zgłoszenia oraz informacje o materiałach pomocniczych).

Organizatorzy: Bogusława Kopczyk i Anna Zając

Dyrektor  ZSP Nr 1