7 kwietnia  w ZSP nr 4 w Krośnie odbyły się indywidualne powiatowe zawody szachowe. Dzięki wspaniałym wynikom czwórka  naszych uczniów awansowała do Finału Indywidualnych Szachowych Mistrzostw Szkół Podstawowych, Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych Województwa Podkarpackiego.

Nasi reprezentanci na finały wojewódzkie to: chłopcy: Patryk Smuga klasa I TE i dziewczęta: Amanda Bargiel II LO b,  Izabela Wilk I TE ,  Sylwia Janas II LO b .

W powiatowych zawodach szachowych I miejsce zajął  uczeń Szczepanika Patryk Smuga I TE .Wspaniale zaprezentowały się nasze dziewczyny. Ze startującej czwórki  Szczepanika, trzy pierwsze miejsca zajęły nasze zawodniczki. Pierwsze miejsce wywalczyła rewelacyjna: Amanda Bargiel II LO b, drugie a miejsce Izabela Wilk I TE trzecie Sylwia Janas II LO b. Podziękowania należą się także czwartej zawodniczce  Kindze  Mulce z klasy II LO a

Serdeczne podziękowania należą się pozostałym zawodnikom naszej szkoły: Dawidowi Dziokowi i Mateuszowi Mulce z klasy II TE.

Wszystkim serdecznie dziękujemy i liczymy na dalsze sukcesy.