W tym roku uczniowie naszej szkoły zmierzyli się z fragmentami "Miasteczka Salem" Stephena Kinga oraz opowiadania Andrzeja Sapkowskiego "Kraniec świata". Co ciekawe, to jednak Stephen King przysporzył naszym tłumaczom więcej problemów, tłumaczenie z naszego rodzimego języka na język angielski nasi uczniowie opanowali doskonale.

Oto wyniki:
miejsce pierwsze: Zuzanna Jaskółka, klasa III LO C (jak zwykle),
miejsce drugie: Sabina Burek, klasa III LO D,
miejsce trzecie: Mateusz Matelowski, klasa II LO D.
Na szczególne wyróżnienie zasługują uczniowie klasy I LO C: Anna Giemza i Maciej Bielawa plasując się ex aequo na miejscu czwartym.

Gratulujemy zwycięzcom!