Siedmiu naszych uczniów uczestniczyło w II etapie VII Podkarpackiego Konkursu Wiedzy o Podatkach, który odbył się 21 marca 2017 roku w Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Rzeszowie. Uczniowie wykazali się świetną znajomością ustawy o podatkach i ustawy o doradztwie podatkowym.
Po I części pisemnej etapu wojewódzkiego, aż pięciu uczniów zakwalifikowało się do finału:
Borek Ewelina kl. III TE , Jaworska Natalia kl. II TH, Krukowska Anna kl. III TE, Miłoś Sabina kl. II TH, Staroń Sabina kl. III TE.
Gratulujemy uczniom!

Opiekunem uczniów z kl. II i  III TE  była p. Angelika Majkut, kl. II TH - p. Anna Karaś