Nasi uczniowie  po raz kolejny wykazali się bardzo wysokim poziomem wiedzy z zakresu ubezpieczeń społecznych.

Zespół  w składzie:
Ewelina Borek IIITE
Klaudia Wolan III TE
Natalia Jaworska II TH
zdobył V miejsce na szczeblu wojewódzkim Olimpiady  ZUS.

Uczniowie zmierzyli się z testem wielokrotnego wyboru dotyczącym zagadnień i aktualnych przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych. W Olimpiadzie 14 marca 2017 r. na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej udział wzięło 22 zespoły z całego Podkarpacia.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
Opiekun: Angelika Majkut