W dniu 24 lutego odbył się w naszej szkole Dzień zawodowca. W wydarzeniu wzięło udział 430 uczniów z 18 gimnazjów z Krosna i okolic. Uczniowie uczestniczyli z zajęciach z branży ekonomicznej, handlowej i spedycyjnej, turystycznej oraz modowej. Na wszystkich czekała także strefa relaksu w postaci karaoke, quizów, zabaw oraz ćwiczeń relaksacyjnych.

W ramach imprezy odbyły się także dwa konkursy: I Podkarpacki Konkurs Turystyczny oraz Szczepanik Express.

Sponsorzy imprezy:

Cukiernia JoAsia, Firma Walter, sklep eSka - supermarket s8, sklepy ABC Krościenko Wyżne, sklep DIK - TIME s.c. D. i K. Sowa.