W dniu 17 lutego odbyła się w naszej szkole kolejna edycja Podkarpackich Spotkań Edukacyjnych, którym patronuje Prezydent Miasta Krosna. Młodzież szkół ponadgimnazjalnych miała okazję zapoznać się z bogatą ofertą uczelni wyższych z Rzeszowa, Tarnowa, Lublina, Krosna, Krakowa, Sanoka, Jasła czy Wrocławia.

O godzinie 9.00 rozpoczęło się uroczyste otwarcie imprezy, w którym uczestniczyli Prezydent Miasta Krosna, Naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Krosna, a także dyrektorzy szkół ponadgimnazjalnych. Zwiedzający mogli oglądać ekspozycje do godz. 13.00.

Oprócz informacji dotyczących kierunków studiów czy warunków rekrutacji czekały na uczestników liczne atrakcje, upominki, nagrody oraz pokazy. Profesjonalnie przygotowane stoiska z pewnością były atrakcyjną formą zapoznania się z uczelniami oraz ich kierunkami.