14 lutego 2017 r. w bibliotece szkolnej przeprowadzona została atrakcyjna akcja „Randka w ciemno z książką"Do akcji uczniowie
z kółka bibliotecznego wraz z opiekunami przygotowywali się dużo wcześniej. Wybrali książki godne polecenia i pozostające w kręgu zainteresowań uczniów, opakowali je w papier przyozdobiony serduszkami, a do paczuszek dołączyli bileciki z logo i nazwą zabawy. Tak przygotowane książki można było wypożyczyć w bibliotece, a dodatkowo uczniowie
z kółka promowali je wśród uczniów i pracowników szkoły roznosząc w koszykach. W tym dniu, każdy czytelnik otrzymywał papierowe serduszko z aforyzmem o miłości.

Taka promocja czytelnictwa sprawdziła się i przerosła nasze oczekiwania. Wielu wypożyczających sięgnęło po książkę ze względu na nietypową formę akcji. Wypożyczone zostały wszystkie przygotowane książki (ponad 70 egzemplarzy).
Dziękujemy za włączenie się do akcji!