Zapraszamy klasy (bez klas maturalnych) na spędzenie Walentynek w naszej szkole w wyjątkowy sposób. W tym dniu odbędzie się gra – „Szczepanik Express” (nawiązanie do znanego programu TVN-Azja Express).  Aby zakwalifikować się do niej należy wziąć udział w eliminacjach, które odbędą się 14 lutego (wtorek), na lekcji 2 w Sali A14. Eliminacje będą polegać na sprawdzeniu wiadomości w teście wiedzy ogólnej i wiadomości o szkole.  Do eliminacji przystępują pary (tj.2 uczniów) z danej klasy (prosimy zadbać o dokonanie wyboru par w każdej z klas) , które przystąpią do gry. Klasowe pary, które  zakwalifikują się do gry, w tym dniu będą miały piątą lekcję zawieszoną i wezmą udział w konkurencjach.

Uwaga: klasa o najwyższej średniej ocen I LOa i klasa o najlepszej frekwencji 1 TE na I semestr, są zwolnione z etapu eliminacji.
Wszystkie konkurencje adresowane są dla klasowych par, które będą mogły się  sprawdzić w tańcu, kulinariach, sporcie i podróżach (w każdej z konkurencji startuje inna para, która będzie wybrana po eliminacjach). Dla zwycięskich klas czekają nagrody:
I miejsce – 2 „bezpieczne dni” tzn. klasa ma 2 dni, w których  na wszystkich zajęciach obowiązuje tzw. X (wyjątek stanowi zapowiedziany wcześniej  sprawdzian)
II miejsce - 1 „bezpieczny dzień” tzn. klasa ma 1 dzień, w którym  na wszystkich zajęciach obowiązuje tzw. X (wyjątek stanowi zapowiedziany wcześniej  sprawdzian)
III miejsce -1 „bezpieczny dzień” tzn. klasa ma 1 dzień, w którym  na wybranych zajęciach obowiązuje tzw. X (wyjątek stanowi zapowiedziany wcześniej  sprawdzian)

Ponadto można liczyć na miłą zabawę i mnóstwo wrażeń!

W TYM DNIU KLASY MATURALNE MAJĄ NORMALNY DZIEŃ NAUKI I NIE MOGĄ BRAĆ UDZIAŁU W ZABAWACH.