Jeśli masz wyobraźnię i oryginalne pomysły, zaprojektuj logo na koszulkę dla uczestników projektu: "Po doświadczenie na europejski rynek pracy!"/"Gain experience in European labour market!" realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Miejsca realizacji praktyk zawodowych: Cerveny Klastor (Słowacja), Gersheim, Leipzig, Halle (Niemcy).
Czas trwania projektu: 2016-2018.
Uczestnicy projektu: uczniowie klas technikum obsługi turystycznej, technikum ekonomicznego i handlowego.

Zapraszamy do konkursu uczniów wszystkich klas. Zgłoszenia i szczegółowe informacje: p. Elżbieta Brynecka i p. Irena Jakubowicz. Na pomysły na logo czekamy do piątku 3 marca 2017 r.

Czekają nagrody!