Komisja rekrutacyjna w wyniku przeprowadzonego postępowania rekrutacyjnego,  przeprowadzonej analizy oceny formalnej i merytorycznej formularzy zgłoszeniowych przedłożonych przez kandydatów/kandydatki na uczestników/uczestniczki projektu, przeprowadzonych rozmów kwalifikacyjnych oraz ocen dokonanych przez wychowawców poszczególnych klas ustaliła listy podstawowe i listy rezerwowe uczestników/uczestniczek dla I, II i III mobilności projektu „Po doświadczenie na europejski rynek pracy!”

Wyniki z punktacją w poszczególnych klasach przedstawia poniższe zestawienie:

Klasa Liczba uczestników na liście podstawowej Punktacja od … do ….. Liczba uczestników na liście rezerwowej Punktacja od …. do …..
3 TE 10 35 - 26 8 25 - 15
3 TH 8 34 - 19 1 23
3 TT 9 33 - 24 6 24 - 14
2 TE 10 33 - 28 11 27 - 19
2 TH 8 31 - 23 4 23 - 18

Wszyscy wnioskodawcy zostali zapoznani ze szczegółowymi wynikami rekrutacji w trakcie spotkań z koordynatorem projektu. Gratulujemy osiągniętych wyników, zarówno tym uczniom, którzy zostali zakwalifikowani do list podstawowych, jak i tym, którzy są na listach rezerwowych.

Teraz w ramach przygotowań do wyjazdu na praktyki zagraniczne do Niemiec odbywać się będą zajęcia z języka niemieckiego ogólnego i zawodowego, zajęcia kulturoznawcze, zajęcia wsparcia psychologicznego. Uczestnicy praktyki zawodowej na Słowacji w ramach przygotowań będą odbywać zajęcia z języka angielskiego ogólnego i zawodowego, języka słowackiego, zajęcia kulturoznawcze i wsparcia psychologicznego.

Jednocześnie przypominamy wszystkim uczniom, że dopiero podpisanie umowy ze szkołą z tygodniowym wyprzedzeniem poprzedzającym termin wyjazdu danej grupy jest wiążące i równoznaczne z faktem pobytu danej osoby za granicą i realizowaniem programu praktyk zawodowych.

Dlatego jeszcze raz gorąco zapraszamy wszystkich uczniów do uczestnictwa w w/w zajęciach podnoszących umiejętności językowe.