Zapraszamy uczniów klas maturalnych do wzięcia udziału w dwóch konkursach, które od 12 lat organizuje Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii. Konkursy rozwijają zainteresowania uczniów oraz promują wiedzę z zakresu technologii informatycznej i turystyki, wskazując na najbardziej aktualne kierunki kształcenia. Cieszą się dużym zainteresowaniem, a młodzież biorąca w nich udział zdobywa cenne doświadczenie, uczy się samodzielności i samodyscypliny, jest otwarta na wyzwania XXI wieku, a także ma szansę zdobyć indeks przed maturą.

Rodzaje konkursów:

1/ „Idea społeczeństwa informacyjnego” - Projekt INFORMATYKA OTWIERA DRZWI JUTRA;

2/ „Znaczenie turystyki w rozwoju regionalnym” - Projekt UWOLNIJ WYOBRAŹNIĘ.

Konkursy odbędą się w dwóch etapach:

• I etap - szkolny - w dniu 16.02.2017r.;
  • II etap - w siedzibie WSTiE w Suchej Beskidzkiej, ul. Zamkowa 1 - w dniu 09.03.2017.

Główną nagrodą w każdym z konkursów są bezpłatne studia w Wyższej Szkole Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej: 3-letnie licencjackie - w konkursie turystycznym lub 3,5-letnie inżynierskie - w konkursie informatycznym. Dodatkowo, za zajęcie dalszych miejsc, ufundowano cenne nagrody rzeczowe.

Szczegóły w REGULAMINIE KONKURSU

Zgłoszenia przyjmuje p. Beata Madejska