Wyjazdy zagraniczne

Projekt będzie dotyczył wielu aspektów funkcjonowania różnych krajów europejskich w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.
Uwaga!
Poszukujemy uczniów chętnych do przyjęcia u siebie kolegów z zagranicy!


Zapraszamy do pracy w projekcie!

Czytaj więcej

Dodatkowa oferta ze środków EFS

Uczniowie technikum będą uczestniczyć w seminariach z pracodawcami oraz skorzystają z dodatkowych zajęć w zakresie języka angielskiego zawodowego, komputerowego wspomagania firmy, obsługi kas fiskalnych, zakładania i prowadzenia własnej firmy oraz kursu operatora wózków jezdniowych.
Szkoła uzyska nowoczesne wyposażenie pracowni: ekonomiczno-rachunkowej, techniki biurowej, organizacji i prowadzenia sprzedaży, technologicznej oraz warsztatów szkolnych.

Zobacz więcej

Praktyki zagraniczne

Od września 2016 roku szkoła realizuje program praktyk zagranicznych dla uczniów Technikum w Niemczech i na Słowacji.

Relacja ze Słowacji
Relacja z Niemiec - Maj
Relacja z Niemiec - Październik

Strona projektu

II Podkarpacki Konkurs Turystyczny

Zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych do udziału w II edycji Podkarpackiego Konkursu Turystycznego.
Zgłoszenia przyjmowane są do 10 stycznia 2018, więcej szczegółów w regulaminie.

Regulamin

Junior Master of English

Zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych do udziału w VI edycji konkursu gramatyczno-leksykalnego języka angielskiego Junior Master of English.
Szczegóły w regulaminie.

Regulamin

Wojewódzki Konkurs Wiedzy

Zapraszamy wszystkich Gimnazjalistów do udziału w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy on-line "Jan Szczepanik - polski Edison i jego epoka".

Formularz zgłoszenia

Regulamin
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Klub Konsumentów

Fundusze Europejskie

 

YES

Szukaj

 Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie po raz trzeci zorganizował Konkurs „Biznes Klasa". Jego ideą było wyłonienie tandemów: pracodawca – szkoła zawodowa, które najlepiej współpracują na tym polu. Nasza szkoła wytypowała jednego z pracodawców to jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe „JOLANTEX” Kornel Chodak, u którego młodzież, która kształci się w zawodzie technik technologii odzieży odbywa praktyki zawodowe. Przedsiębiorstwo to oprócz praktyk zawodowych daje pomoc materialną w formie kuponów tkanin z których corocznie młodzież szyje kolekcje na pokazy mody. Koło Modelek „GRACJA” , które zostało założone w szkole z inicjatywy młodzieży klas odzieżowych prezentuje kolekcje na różnych imprezach okolicznościowych w szkole w mieście i zagranicą. 8 grudnia 2016 roku Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe „JOLANTEX” Kornel Chodak i nasza Szkoła zostały wyróżnione w tym konkursie dyplomem „Biznes Klasa”.

Społeczność „Szczepanika” składa podziękowania Panu Kornelowi Chodakowi za współpracęi pomoc w realizowaniu zadań dydaktyczno - szkoleniowych.

opracował : Stanisław Kijowski