Dodatkowa oferta ze środków EFS

Uczniowie technikum będą uczestniczyć w seminariach z pracodawcami oraz skorzystają z dodatkowych zajęć w zakresie języka angielskiego zawodowego, komputerowego wspomagania firmy, obsługi kas fiskalnych, zakładania i prowadzenia własnej firmy oraz kursu operatora wózków jezdniowych.
Szkoła uzyska nowoczesne wyposażenie pracowni: ekonomiczno-rachunkowej, techniki biurowej, organizacji i prowadzenia sprzedaży, technologicznej oraz warsztatów szkolnych.

Zobacz więcej

Praktyki zagraniczne

Od września 2016 roku szkoła realizuje program praktyk zagranicznych dla uczniów Technikum w Niemczech i na Słowacji.

Relacja ze Słowacji - Maj 2018
Relacja z Niemiec - Luty 2018
Relacja z Niemiec - Październik 2017
Relacja z Niemiec - Maj 2017
Relacja ze Słowacji - Maj 2017

Strona projektu

Wyjazdy zagraniczne

Projekt dotyczy wielu aspektów funkcjonowania krajów europejskich (Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Węgry) w obszarze historycznym, kulturalno-naukowym, ekonomicznym i społecznym.

Czytaj więcej
camera slider joomla

Filmy o szkole

Wiarygodna szkoła

Współpraca:Fundusze Europejskie

 

Szukaj

 Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie po raz trzeci zorganizował Konkurs „Biznes Klasa". Jego ideą było wyłonienie tandemów: pracodawca – szkoła zawodowa, które najlepiej współpracują na tym polu. Nasza szkoła wytypowała jednego z pracodawców to jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe „JOLANTEX” Kornel Chodak, u którego młodzież, która kształci się w zawodzie technik technologii odzieży odbywa praktyki zawodowe. Przedsiębiorstwo to oprócz praktyk zawodowych daje pomoc materialną w formie kuponów tkanin z których corocznie młodzież szyje kolekcje na pokazy mody. Koło Modelek „GRACJA” , które zostało założone w szkole z inicjatywy młodzieży klas odzieżowych prezentuje kolekcje na różnych imprezach okolicznościowych w szkole w mieście i zagranicą. 8 grudnia 2016 roku Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe „JOLANTEX” Kornel Chodak i nasza Szkoła zostały wyróżnione w tym konkursie dyplomem „Biznes Klasa”.

Społeczność „Szczepanika” składa podziękowania Panu Kornelowi Chodakowi za współpracęi pomoc w realizowaniu zadań dydaktyczno - szkoleniowych.

opracował : Stanisław Kijowski

facebook_page_plugin