W piątek, 9 grudnia 2016 r. odbyła się piąta edycja językowego konkursu leksykalno-gramatycznego dla gimnazjalistów pt. "Junior Master of English", objętego patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Konkurs ponownie cieszył się dużym zainteresowaniem -  wzięło w nim udział 42 uczniów z 21 szkół gimnazjalnych z Krosna i okolic.
Oto laureaci:
I miejsce: SZYMON PETKA - Gimnazjum we Frysztaku
II miejsce: JULIA SOBIBOROWICZ - Gimnazjum nr 4 w Krośnie
III miejsce: JAKUB FELIKS - Gimnazjum we Frysztaku
Wyróżnienia: JULIA PELCZAR - Gimnazjum we Wróbliku Szlacheckim
                   DANIEL PROROK - Gimnazjum w Targowiskach
Konkurs odbył się w ramach Dnia Języków Obcych. Wszyscy uczestnicy konkursu brali udział m.in. w spotkaniu ze studentami z Turcji (którzy uczą się w PWSZ w ramach programu Erasmus+) oraz w warsztatach tanecznych.
Serdecznie gratulujemy! Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji!
Organizatorki: Irena Jakubowicz, Joanna Bober, Beata Madejska