W dniu 22 listopada 2016 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Krośnie odbyła się wideo rozmowa w ramach lekcji j. angielskiego, w której uczestniczyli uczniowie klas maturalnych naszej szkoły oraz uczniowie z Chin.

Uczniowie mieli taką możliwość dzięki współpracy native speakera pana Chrisa Brightona z naszą szkołą.

Podczas godzinnej wideo rozmowy uczniowie zapoznali się z kolegami i koleżankami z Chin, zadawali sobie wzajemnie pytania na wiele tematów, takich jak zainteresowania, plany na przyszłość, sposoby spędzania wolnego czasu oraz wiele innych.

Przedłużające się pożegnanie oraz uśmiechy na twarzach wszystkich uczniów utwierdzają nas w przekonaniu, że wszystkim przypadł do gustu taki rodzaj doskonalenia komunikacji w języku angielskim oraz, że chętnie ponownie chcieliby powiedzieć swoim nowym znajomym “Hello, nice to see you ... “