24.11.2016 r. w ramach podsumowania lekcji z ZUS-em uczniowie klasy II TE i TH  wzięli udział w prelekcji "Twoje życie. Twój wybór" przeprowadzonej przez  p. Agnieszkę Prajzner - rzecznika prasowego ZUS w Jaśle.
Teraz trzymamy za nich kciuki 3 najlepszych uczniów może zakwalifikować się do etapu wojewódzkiego OLIMPIADY WIEDZY O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH EDYCJA 2016/2017

I etap olimpiady w naszej szkole odbędzie się we wtorek, 29 listopada 2016 r. o godz. 10.00 w sali B12
Zapraszam wszystkich, którzy się zgłosili!!!
Angelika Majkut.