19 października 2016r. miała miejsce XV edycja Szkolnego Konkursu Papieskiego.

Tematem było, jak co roku, zapoznanie się z życiorysem św. Jana Pawła II oraz jednym z Jego dzieł. W tym roku – roku miłosierdzia, była to encyklika Dives in misericordiae, o Bożym miłosierdziu.

W Konkursie wzięło udział 25 uczniów. Najlepsze wyniki osiągnęły uczennice: Jaskółka Zuzanna, z kl. III „c” LO – 43p. (46p. – max), Izabela Wilk, z kl. 1 Te – 42p., Paulina Zemlańska, z kl. II „a” LO – 40p.

Gratulacje dla Laureatów oraz podziękowania dla wszystkich uczestników!