We wtorek 18 października br. w krośnieńskim ArtKinie odbyła się uroczystość wręczenia nagród dla szkół uczestniczących w roku szkolnym 2015/16 w rywalizacji sportowej. Miło nam donieść, że nasza szkoła w kategorii szkół ponadgimnazjalnych Miasta Krosna zajęła 2-gie miejsce ustępując jedynie I LO im. M. Kopernika.  Warto podkreślić, że nasza szkoła została sklasyfikowana na 12. miejscu w województwie! Jest to wielki sukces!

W nagrodę, pan Prezydent Bronisław Baran wręczył dyrektorowi Andrzejowi Gregorczykowi dyplom oraz czek z przeznaczeniem na zakupy sprzętu sportowego. Gratulacje wraz z Dyrektorem odbierały Patrycja Jucha  z kl. IIId LO oraz Katarzyna Kuliga  z kl. IIe LO - wicemistrzynie Polski w tenisie stołowym oraz ich opiekun - Wicedyrektor Dariusz Niepokój.