Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w XII Olimpiadzie Przedsiębiorczości.

Hasło przewodnie bieżącej edycji brzmi: Przywództwo w biznesie.

Szczegółowe informacje na temat zasad udziału, harmonogram oraz program i literatura pomocne w przygotowaniu się do uczestnictwa w zawodach dostępne są na stronie www.olimpiada.edu.pl, w zakładce "bieżąca edycja".

Chęć udziału w Olimpiadzie można zgłaszać do 12 października 2016r. u p. Ewy Kłos oraz nauczycieli przedmiotów ekonomicznych.

I etap - eliminacje szkolne - odbędzie się 1 grudnia 2016r.