Z uwagi na to, że od 1 września 2016 r. zmieniają się zasady przyznawania stypendiów motywacyjnych dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, proszę o zapoznanie się uczniów oraz wychowawców klas z warunkami określonymi w Motywacyjnym Programie Stypendialnym Miasta Krosna. Informuję, że termin składania wniosków o przyznanie stypendium motywacyjnego na rok szkolny 2016/2017 upływa 10 września br.

Formularze wniosków dostępne będą w najbliższym czasie na stronie www.krosno.pl w zakładce Oświata, a także zostaną przesłane w formie elektronicznej do szkół.

W załączeniu:

• Uchwała Nr XXV/488/16 Rady Miasta Krosna z dnia 31 marca 2016 r. w sprawie ustanowienia Motywacyjnego Programu stypendialnego Miasta Krosna dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych (Dziennik Urzędowy Województwa Podkarpackiego z dnia 22 kwietnia 2016 r., poz. 1434)
  • Uchwała Nr XXV/487/16 Rady Miasta Krosna z dnia 31 marca 2016 r. w sprawie przyjęcia programu wyrównania szans edukacyjnych dla młodzieży uczącej się w klasach pierwszych i drugich szkół ponadgimnazjalnych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasto Krosno (Dziennik Urzędowy Województwa Podkarpackiego z dnia 22 kwietnia 2016 r., poz.1433)