Wiarygodna szkoła

Współpraca:Szukaj

Z radością informujemy, że nasza szkoła: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Jana Szczepanika  w Krośnie zostało wyróżnione certyfikatem potwierdzającym najwyższą jakość oferowanych usług edukacyjnych zwłaszcza w zakresie kształcenia zawodowego i otrzymało  certyfikat "Innowacyjna Szkoła Zawodowa na rynku pracy".

Ogólnopolski konkurs trwał od kwietnia 2015 r. do 30 listopada 2015 r. w trakcie, którego przeprowadzono szereg działań umacniających kształcenie zawodowe poprzez: organizowanie spotkań z pracodawcami,przedstawicielami Wojewódzkiego Urzędu Pracy, ZUS, Urzędu Skarbowego, SANEPIDU,doradcami zawodowymi; zorganizowano kilkanaście wycieczek przedmiotowych, konkursów przedmiotowych, trzech nauczycieli ukończyło e-learningowy kurs: p. A. Karaś, p. A. Majkut i p. J. Pulnar.
Komisja Przedmiotów Zawodowych

facebook_page_plugin