Rekrutacja uczniów Technikum Nr 1
do udziału w Projekcie
„Podkarpacie stawia na zawodowców”

W związku z realizacją w roku szkolnym 2014/2015 Projektu „Podkarpacie stawia na zawodowców” uczniowie Technikum Nr 1 mają możliwość udziału w następujących formach wsparcia:

• zajęcia dodatkowe z matematyki,
  • zajęcia dodatkowe z języka angielskiego,
  • kurs w zakresie komputerowego wspomagania działalności firmy,
  • kurs prawa jazdy kat. B,
  • kurs operatora wózków jezdniowych (dla zawodów: technik handlowiec i technik spedytor).

Uczniowie zainteresowani udziałem w poszczególnych formach wsparcia mogą składać formularze zgłoszeniowe do projektu.

Termin składania formularzy: od 27 października do 7 listopada 2014r.

Szczegółowe informacje i druki formularzy zgłoszeniowych dostępne w biurze Projektu – budynek Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie, ul. Podkarpacka 16 - pokój B6.

Zapraszam do udziału Koordynator szkolny projektu: Maria Wdowiarz