Wiarygodna szkoła

Współpraca:Szukaj

Jesteś zainteresowany(a) rozwojem swoich umiejętności komunikowania się w językach obcych? Pragniesz w przyszłości zostać szefem własnej firmy i kreować swoje życie zawodowe - ten profil jest dla Ciebie!

W klasie o profilu językowo - biznesowym uczniowie mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań lingwistycznych poprzez łączenie języka używanego w sytuacjach codziennych z językiem biznesu.
W ramach kształcenia w klasie o tym profilu:
- będziesz uczestniczył(a) w innowacyjnych zajęciach z zakresu biznesu - "Business English"'
- nauczysz się komunikować w sytuacjach biznesowych oraz prowadzić korespondencję firmową w języku angielskim,
- poznasz elementy marketingu, reklamy, zarządzania finansami,
- dowiesz się jak prowadzić spotkania z partnerami zagranicznymi,
- będziesz miał(a) część lekcji z native speakerem,
- możesz wyjechać za granicę w ramach projektów organizowanych przez szkołę.

W ramach tego profilu szkoła szeroko współpracuje z Zakładem Filologii Angielskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. St Pigonia w Krośnie.
W ramach projektu ChineseTalk młodzież współpracuje ze swoimi rówieśnikami z chińskiej szkoły w Hangzhou (koło Szanghaju) regularnie w formie wideokonferencji poznaje życie i kulturę Chin jednocześnie ćwicząc swój język angielski i pozbywając się bariery językowej.

Dzięki systemowi dwuetapowego profilowania klas (profile, fakultety) Szkoła kształci każdego ucznia wszechstronnie i zgodnie z jego osobistymi preferencjami, co jest wysoko oceniane przez Uczniów i Rodziców.

facebook_page_plugin