Kształcąc się w zawodzie TECHNIK SPEDYTOR, masz szansę uzyskać  kwalifikacje w zawodzie przyszłości: każda firma posiadająca środki   transportu, czy zlecająca transport firmom zewnętrznym poszukuje spedytorów. A "dostawa na czas" to motto wielu firm. Jeśli więc zdajesz sobie sprawę z tych wyzwań, umiesz dostrzegać i rozwiązywać problemy innych ludzi, jesteś kreatywny(a) i ukierunkowany(a) na pracę z ludźmi - przyjdź do nas.

Wybierając ten zawód w naszej szkole, zdobędziesz umiejętności:

  • planowania i organizowania prac związanych z przewozem ładunków,
  • prowadzenia dokumentacji związanej z realizacją działań spedycyjnych oraz rozliczeń z klientami,
  • prowadzenia negocjacji z klientami w zakresie zadań spedycyjnych,
  • wykonywania prac związanych z monitorowaniem przebiegu procesu transportowego.

 

Ucząc się w technikum, a nie w liceum spędzasz w szkole tylko jeden rok więcej, a zdobywasz zawód i maturę!


WAŻNE !

Przy kwalifikacji do tego oddziału będą liczone punkty za ocenę z języka polskiego i matematyki oraz za dwie najlepsze oceny uzyskane z języka obcego, geografii, historii, wiedzy o społeczeństwie i informatyki.

Języki obce:
język angielski (kontynuacja)  oraz  język niemiecki (kontynuacja) lub język rosyjski (podstawowy)
Przedmioty rozszerzone: matematyka, język angielski

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

facebook_page_plugin